12.04.23 р. розпочав свою роботу Освітній Хаб кафедри «ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНИЙ ПОРТАЛ УСПІХУ»

12 квітня 2023 року розпочав свою роботу Освітній Хаб кафедри обліку, аудиту та оподаткування «ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНИЙ ПОРТАЛ УСПІХУ» – майданчик для обміну досвідом, думками та практичними знаннями.

Освітній Хаб урочисто відкрила завідувачка кафедри обліку, аудиту та оподаткування, д-р екон. наук, проф. Кащена Наталія Борисівна. Відзначила, що розвиток фахових навичок та набуття нових знань є запорукою конкурентних переваг майбутніх фахівців з обліку і оподаткування, а Освітній Хаб кафедри є потужним інтелектуальним центром генерування нових ідей, що попри всі виклики сьогодення підтримує добрі наукові традиції й сталі творчі контакти з державними установами та представниками бізнесу. Висловила впевненість у тому, що плідна робота Хабу залишить в учасників тільки позитивні враження і дасть поштовх до подальшої творчої співпраці на шляху розбудови прогресильного ком’юніті нової генерації фахівців обліково-аналітичних служб.

До слів привітання приєдналася головна інспекторка управління інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби у Харківській області Павлюк Тетяна Іванівна. Акцентувала увагу на важливості виконання податкових зобов’язань перед державою і запевнила у систематичному проведенні зустрічей із представниками ГУ ДПС України у Харківській області з актуальних питань адміністрування та сплати податків, зокрема під час воєнного стану.

Спікером першої дискусійної платформи Освітнього Хабу став фахівець управління оподаткування фізичних осіб Тарасов Дмитро Олександрович. У першій частині своєї доповіді він розповів про важливість офіційного працевлаштування, його переваги та використання легальної праці. У другій частині – розповів про особливості декларування доходів фізичних та юридичних осіб, одержаних протягом 2022 року. Відповів на низку питань, що зацікавили слухачів.

Завершився перший день роботи Освітнього Хабу анонсом наступних зустрічей із провідними фахівцями в сфері страхування та бізнес-аналітики.

Організатори роботи Освітнього Хабу висловлюють щирі слова вдячності всім учасникам і запрошують прийняти участь у наступних зустрічах. Бажають Миру, креативу, добробуту та нових звершень!

КРОКУЙМО ДО УСПІХУ РАЗОМ! НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!