Вітаємо переможців Міжнародного кулінарного фестивалю!!!

З 28 березня по 1 квітня 2023 р. у м. Спліт (Хорватія) проходив 18 міжнародний кулінарний фестиваль «Перлина моря».

Команда нашого університету була єдиним представником України на міжнародному кулінарному фестивалі та стала частиною унікальної гастрономічної події, де змагались більше ніж 500 учасників з 20 країн світу.

Вітаємо перможців конкурсу – студентку 2 курсу факультету переробних і харчових виробництв ПЕНКІНУ КАТЕРИНУ, яка приготувала мангово-апельсиновий тарт та здобула золоту медаль в номінації «Ресторанний десерт», та студентку 3 курсу ПЛОСКУ МАРІЮ, яка приготувала хумус зі стейком з цвітної капусти та чіпсами та здобула бронзову медаль в номінації «Вегетаріанська страва».

Висловлюємо подяку кафедрі харчових технологій в ресторанній індустрії й безпосередньо доцентам Андреєвій Світлані та Радченко Анні, які підготували учасниць до змагань.

Учасники отримали яскраві емоції, розширили свій світогляд та підвищіли професійний рівень. Участь у міжнародному фестивалі – вагомий вклад у розвиток міжнародної співпраці та інтеграцію нашого Університету у європейський освітній та науковий простір!