Екскурсія до стейкхолдера

15 вересня 2024 року здобувачі вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» у рамках співпраці зі стейкхолдерами відвідали ТЦ «Епіцентр» м. Харків.

Екскурсія мала на меті ознайомлення студентів з практичними аспектами функціонування роздрібної торгівлі, особливостями управління великими комерційними підприємствами, а також специфікою фінансового обліку та планування в сучасних умовах ведення бізнесу.

Під час екскурсії студенти отримали цінні знання щодо реалізації бізнес-процесів компанії «Епіцентр К» у форматі реального часу, ознайомились із новітніми технологіями їх автоматизації, зокрема системами електронного обліку товарів та фінансових транзакцій, що розширило горизонти теоретичних знань, отриманих в університеті. Також здобувачі мали унікальну можливість поспілкуватися з комерційним директором ТЦ «Епіцентр» – Накісько Олексієм Вікторовичем, який детально розповів про структуру управління підприємством, логістику товарів, систему обслуговування клієнтів та важливі фінансові й облікові аспекти діяльності. Зокрема, акцент був зроблений на інноваційному розвитку обліку процесу реалізації товарів, контролі витрат, ефективності використання ресурсів та стратегічному плануванні.

Співпраця з такими потужними стейкхолдерами, як «Епіцентр К», надає здобувачам важливий практичний досвід і сприяє їх підготовці до майбутньої професійної діяльності.