Шановні колеги, здобувачі вищої освіти та всі зацікавлені особи!

📅 18 жовтня 2024 року о 13.00.

Запрошуємо долучитись до унікальної презентації європейських цінностей задля сталого майбутнього України.

Ключові теми:

• 🌍 Європейські цінності як основа для вирішення глобальних соціо-еколого-економічних проблем
  • 🔬 Зміни клімату в Антарктиці: вплив на Україну та світ
  • 🇺🇦 Роль України у міжнародних наукових дослідженнях

Чому варто відвідати:

• 🎤 Інтерактивні дискусії про майбутнє України в європейському контексті
  • 🚀 Інформація про передові наукові дослідження в Антарктиці та їх глобальне значення
  • 🌱 Відомості про вплив європейських цінностей на сталий розвиток
  • 🤝 Інсайти щодо впровадження європейських цінностей в університетську освіту і науку

Спікери:

• 🌍 Залізовський Андрій Владиславович – член-кореспондент Національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, завідувач науково-дослідного відділу радіофізики геокосмосу Радіоастрономічного інституту Національної академії наук України. Старший науковий співробітник Державної установи Національний антарктичний науковий центр. Професор інституту Центру космічних досліджень Польської академії наук. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2015 рік).
  • 🌍 Координатори проектів програми Erasmus+ Модуль Жан Моне, що виконуються в ДБТУ.

🎟 Приєднання за посиланням:

Приєднуйтесь до нас і станьте частиною змін, які формують майбутнє!

#ЄвропейськіЦінності  #СталийРозвиток  #МайбутнєУкраїни

#ErasmusPlus  #ErasmusUA  #ErasmusDaysChallenge