Проведення фахового вступного іспиту в магістратуру на спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

З 25 по 26 липня 2024 р проходив фаховий вступний іспит для бажаючих здобувати другий рівень вищої освіти магістратура по спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.
Відповідно до наказу ректора № 01-01/83 від 28.02.2024 була створена відбіркова комісія для організації прийому заяв і документів та проведення конкурсного відбору при зарахуванні здобувачів на навчання на ступінь вищої освіти Магістр.
До складу комісії увійшли:
Голова комісії:
Косуліна Наталія Геннадіївна, д.т.н., професор кафедри електромеханіки, робототехніки, біомедичної інженерії та електротехніки
Члени комісії:
Сотнік Ольга Василівна, к.т.н., доцент кафедри електромеханіки, робототехніки, біомедичної інженерії та електротехніки
Мірошник Олександр Олександрович, професор, д.т.н. завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту, гарант освітньої програми бакалаврів Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за спеціальністю 141.
Савченко Олександр Анатолійович, к.т.н. доцент кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту, гарант освітньої програми магістрів Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за спеціальністю 141.
Фаховий іспит проходив у вигляді тестів, кожен тест містив 40 питань з варіантами відповідей. Перед початком іспиту всі претенденти на здобуття другого рівня вищої освіти магістра проходили автентифікацію та давали згоду на дотримання вимог академічної доброчесності.