Привітання вступників першого бакалаврського та другого магістерського рівнів вищої освіти з початком навчального року

2 вересня 2024 року на факультеті енергетики та комп’ютерних технологій відбувся захід привітання вступників першого бакалаврського та другого магістерського рівнів вищої освіти з початком навчального року. З привітальним словом виступив декан факультету Сорокін М.С. та заступник декана Сотник О.В.
Про особливості навчання на спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка розповів завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошник О.О. Зокрема ознайомив вступників з сучасним обладнанням лабораторій кафедри та методичним забезпеченням дисциплін. Розповів про можливості студентів брати участі у наукових конкурсах, форумах та конференціях, а також продемонстрував здобутки кафедри.
Колектив кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту вітає вступників з новим навчальним роком та бажає успіхів та наукових досягнень.