Участь Мірошника О.О. в якості опонента дисертації у разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 64.050.151 НТУ «ХПІ»

5 вересня 2024 р на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 64.050.151створеної в Національному технічному університеті
«Харківський політехнічний інститут» відбувся захист дисертаційної роботи аспіранта кафедри автоматизації та кібербезпеки енергосистем НТУ «ХПІ» Дем’яненка Романа Ігоровича на тему «Методи та засоби аналізу несиметричних режимів роботи електротехнічного обладнання». Робота подавалася на здобуття ступеня доктора філософії галузі знань 14 – Електрична інженерія, за спеціальністю 141 – Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка. Офіційним опонентом дисертації виступив Мірошник Олександр Олександрович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Державного біотехнологічного університету.
Колектив кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту вітає
аспіранта з успішним захистом дисертації.