Участь науково-педагогічних представників кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту у Міжнародному науково-практичному форумі «Продовольчі системи України: повоєнне відновлення та забезпечення сталого розвитку»

15-16 травня у Державному біотехнологічному університету проведено Міжнародний науково-практичний форум «Продовольчі системи України: повоєнне відновлення та забезпечення сталого розвитку». Науково-педагогічні представники кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту взяли участь у організації та роботі дискусійної платформи «Надійна робота енергетичного сектору України – головний фактор існування національної економіки». Модератором платформи був завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту д.т.н., проф. Мірошник О.О. Під час роботи дискусійної платформи були заслухані наступні доповіді:
1. «Розвиток локальних систем енергозабезпечення з різними видами генерації як стратегія забезпечення стійкої роботи агропідприємств в умовах війни».
Мороз О.М., д.т.н., проф., Державний біотехнологічний університет;
Павлов А.О., інженер CК «Монолит».

2. «Комісіонінг – інноваційний підхід до збільшення енергоефективності будівель і підприємств у повоєнний та післявоєнний періоди».
Клепанда О.С., директор ТОВ «Інсолар – Клімат»;
Мірошник О.О., д.т.н., проф., Державний біотехнологічний університет.

3. «Забезпечення сталості холодильного ланцюга в сучасних умовах стану енергетики та агропродовольчого сектору».
Потапов В.О., д.т.н., проф., Петренко О.В., к.т.н., доц., Державний біотехнологічний університет;
Анашкін С.В., голова правління, директор ГС «Холодильна асоціація України»;
Смілик М.М., власник ТОВ «МС Холод».

4. «Реалізація основних задач холодопостачання на базі модульних децентралізованих систем».
Мольський С.М., інженер І кат., експерт ГС «Холодильна асоціація України».

5. «Упровадження теплових насосів у харчовій галузі України».
Книш С.В., техн. директор ТОВ «ЛІКОНД-ОДЕСА»;
Желіба Ю.О., к.т.н., доц., Одеський національний технологічний університет, директор ТОВ «НІО ХОЛОД»;
Хмельнюк М.Г., д.т.н., проф., Одеський національний технологічний університет.
Колектив кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту висловлює подяку учасникам та спікерам платформи за цікаві доповіді.