Участь науковців кафедри ЕЕМ у хакатоні RE-ENERGIZE UKRANE

9 вересня 2024 року команда кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту у складі зав. кафедри професора Мірошника О.О. (лідер команди), професора Мороза О.М. та аспіранта кафедри Пазія В.Г. взяла участь у онлайн хакатон RE-ENERGIZE UKRANE.
Хакатон проводиться у рамках проєкту розбудови «зелених» енергетичних спільнот «Civil Society Energy for Resilient Ukraine», який реалізується німецьким кооперативом wechange eG (м. Берлін) у партнерстві з ГО Агенція сталого розвитку «СИНЕРГІЯ» (м. Вінниця) та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є сприяння розвитку зелених енергетичних спільнот та використання відновлюваних джерел енергії в Україні.
Перший онлайн-захід складався з 2 частин: Kick-off meeting та Воркшоп 1 – Фінансове планування як частина бізнес-плану.
Команда кафедри розробила власну проєктну ідею у сфері відновлюваної енергетики з метою створення енергетичної спільноти для підвищення надійності водопостачання критичних об’єктів м. Мерефа.
Учасниками хакатону було представлено 30 проєктних ідей з 14 областей України.
Менторкою 2-ї частини була Христина Касьянова, голова комітету Енергетики та енергетичного переходу переходу Німецько-Української торгівельно-промислової палати, AHK Ukraine, експертка з розвитку водневих проєктів.
Наступним етапом роботи команди буде більш детальна розробка проєкту та його презентація.