Участь науковців кафедри ЕЕМ у XXV ювілейній міжнародній науково-практичній конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”

22–24 травня 2024 року науковці кафедри ЕЕМ Павлов А.О., Мороз О.М. і Мірошник О.О. брали участь у XXV ювілейній міжнародній науково-практичній конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”, яку проводив Інститут відновлюваної енергетики НАН України.
Учасниками конференції були науковці з провідних наукових та освітніх закладів України та зарубіжжя, представники державних структур та бізнесу, інвестори та зарубіжні партнери. Робота конференції була організована по 8 секціях. Науковці нашої кафедри брали участь в роботі секції «Сонячна енергетика» і виступили з доповіддю «Особливості алгоритму розрахунку генерації СЕС з врахуванням варіантів затінення фотоелектричних модулів», яка присвячена проблемі підвищення точності прогнозів генерації сонячних електростанцій. Ця проблема є актуальною у зв’язку зі стрімким збільшенням потужності сонячних електростанцій в об’єднаній енергетичній системі України та руйнуванням значної кількості традиційних джерел генерації.
За результатами роботи конференції були видані тези доповідей, які включають 212 наукових робіт.
Наші науковці отримали цінну інформацію про стан розвитку сонячної енергетики та напрямки подальших досліджень і дякують організаторам конференції за запрошення до участі.