Участь в якості опонента завідувача кафедри ЕЕМ Мірошника О.О. у разовій спеціалізованої вченої ради з захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії» в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

20 вересня 2024 р завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошник О.О. взяв участь у разовій спеціалізованої вченої ради з захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії» в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова у якості опонента.
Відповідно до Наказу ХНУМГ ім. О. М. Бекетова від 18.07.2024 р. № 320-01 «Про створення разової спеціалізованої вченої ради з захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії» утворено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.089.35 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 14 «Електрична інженерія» за спеціальністю 141 «Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка» у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.