Участь викладачів кафедри ЕЕМ у нараді громадянської спілки «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СОЮЗ»

19 грудня 2023 р викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту взяли участь у нараді ГС “ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СОЮЗ”.
Темою наради був “Енергетичний аудит- конструктивний крок у виконанні обов’язків, передбачених Ліцензійними умовами та Законом України “Про енергетичну ефективність”.
Спікерами виступили голова Асоціації енергоаудиторів України Вадим Летвин, та керівник високотехнологічної компанії ТОВ “Сервісна компанія “АДАМСОН” Роман Салюк, а також інші провідні експерти.
Після наради була жвава дискусія, в якій взяли участь представники кафедри ЕЕМ.
З 15 січня 2024 р. відбулося засідання Правління ГС “ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СОЮЗ”, на якому було прийняло рішення щодо прийняття викладачі кафедри ЕЕМ до складу спілки.
Колектив кафедри дякує громадянській спілці «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СОЮЗ» за запрошення у нараді та фахові відповіді на запитання.