Захист кваліфікаційних робіт здобувачів денної та заочної форм здобуття освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 075 Маркетинг

На факультеті управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Державного біотехнологічного університету 18 та 19 грудня 2023 року, відповідно до графіку, відбулася атестація у вигляді захисту кваліфікаційних робіт здобувачів денної та заочної форм здобуття освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 075 Маркетинг.
Проректор з науково-педагогічної роботи, Максим Леонідович Серік, особисто відвідав захист магістерських кваліфікаційних робіт та побажав успіхів в професійній діяльності випускників!
Тематика цьогорічних дипломних робіт відобразила актуальні питання сучасного маркетингу: маркетингові комунікації, конкурентні стратегії, маркетингове планування, SMM, цифровий маркетинг та інше в контексті харчових ланцюгів, сфер виробничо-торговельної діяльності, та ресторанного бізнесу. Особливий інтерес викликали результати кваліфікаційної роботи Катерини Сухомлинової на тему “Маркетингове забезпечення конкурентних переваг на ринку органічної продукції” (науковий керівник – к.е.н, доц. Пахуча Е.В.).

Вітаємо всіх наших магістрантів із успішним захистом та присвоєнням освітньої кваліфікації – магістр маркетингу!