Участь викладачів кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту у міжнародній конференції 2024 IEEE 5th KhPI Week on Advanced Technology (KhPIWeek)

З 9 по 11 жовтня 2024 року на базі НТУ ХПІ проходила міжнародна конференція 2024 IEEE 5th KhPI Week on Advanced Technology (KhPIWeek). В даній конференції взяли участь викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту, які представили 3 доповіді. Всі доповіді були зроблені англійською мовою та викликали зацікавленість в учасників конференції. За рішенням оргкомітету конференції найкращі тези доповідей будуть проіндексовані в наукометричній базі Scopus. Колектив кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту висловлює подяку організаторам конференції та бажає усім учасникам конференції нових наукових здобутків.