Захист випускових кваліфікаційних робіт магістрів-науковців здобувачів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту

27-28 травня 2024 р. на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів, що навчалися за освітньо-науковою програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Тематика магістерських робіт охоплювала питання дослідження в галузі мережевих технологій та накопичення енергії, надійності систем електропостачання, роботи відновлюваних джерел енергії сумісно з розподільною мережею, компенсації реактивної потужності, моделювання режимів роботи та підвищення енергоефективності систем електропостачання, дослідження обладнання для висушування вовни, моделювання процесу обслуговування електроприводів, тощо.
Всі студенти продемонстрували свій високий рівень здобутих знань та вмінь. Вони презентували свої роботи перед кваліфікаційною комісією, демонструючи глибокі знання, розвинуті навички комунікації та вміння логічно висловлювати власні думки. Захист кваліфікаційних робіт пройшов на високому рівні.
Вітаємо наших магістрів з успішним захистом і бажаємо їм успіхів та кар’єрного зростання! Цей успішний захист робіт є тільки початком шляху до професійного вдосконалення.
Висловлюємо слова подяки викладачам університету та науковим керівникам, які надавали професійну підтримку і натхнення студентам на протязі всього їхнього навчання.
Бажаємо нашим випускникам нескінченого ентузіазму, віри у власні сили, натхнення, яскравих перспектив та успіхів на їхньому життєвому шляху!