Зустріч кафедри ЕЕМ з представниками Національної лабораторії відновлювальної енергетики США

23 липня 2024 року за ініціативи зав. кафедри ЕЕМ професора Мірошника О.О. та професора кафедри Мороза О.М. відбулася зустріч з науковцями Національної лабораторії відновлювальної енергетики США Dan Olis, Amanda Farthing та Sakharova Anastasiia. Зустріч була присвячена впровадженню платформи REopt в навчальний процес ДБТУ при вивченні відновлювальних джерел енергії.
Під час зустрічі були обговорені питання можливостей та особливостей платформи REopt, зокрема для навчання здобувачів рівнів бакалавр, магістр та доктор філософії.
У зустрічі крім викладачів та аспірантів кафедри ЕЕМ також взяли участь запрошені зацікавлені сторони, зокрема стейкхолдер освітньої програми Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка один із власників компанії Монолит Павлов Андрій, заступник директора з наукової роботи Інституту відновлюваної енергетики НАН України, завідувач відділу комплексних енергетичних систем, д.т.н., старший науковий співробітник Кузнєцов Микола Петрович, представники кафедри електричної інженерії та інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка» к.т.н., доц. Буйний Роман, к.т.н., доц. Бодунов Вадим, к.т.н., доц. Степенко Сергій, к.т.н., доц. Кулько Тетяна, представники кафедри електропостачання промислових підприємств Національного університету «‎Запорізька політехніка»‎ завідувач кафедри к.т.н., доц. Шрам Олександр та к.т.н., доц. Федоша Денис.
Кафедра ЕЕМ вже тривалий період часу співпрацює з командою Національної лабораторії відновлювальної енергетики США відносно створення мікрогрід на території Мерефянської громади, що є надзвичайно актуальним питанням в умовах енергетичної кризи в Україні.