Підсумки навчально-виробничої практики здобувачів освіти 2 курсу спеціальності 081 Право

Навчально-виробнича практика здобувачів вищої освіти спеціальності 081 Право факультету менеджменту, адміністрування та права Державного біотехнологічного університету є невід’ємною складовою частиною забезпечення процесу підготовки фахівців. Під час проходження навчально-виробничої практики здобувачі вищої освіти не тільки закріплюють і поглиблюють теоретичні знання, одержані в процесі вивчення загальних та спеціальних юридичних навчальних дисциплін, а й набувають уміння й навички правозастосовної діяльності.

Незважаючи на війну і те, що Харків та Харківська область знаходиться в зоні бойових дій, внаслідок чого навчання відбувається в онлайн форматі, переважна більшість здобувачів проходили навчально-виробничу практику очно (в офлайн форматі).

Здобувачі групи 081-22б-01 проходили навчально-виробничу практику в:

• Господарському суді Харківської області;
  • Краснокутському районному суді Харківської області;
  • відділі правового забезпечення Державної екологічної інспекції у Харківській області;
  • секторі з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області;
  • юридичному секторі Великобурлуцької селищної ради; юридичному відділі Мереф’янської міської ради;
  • Красноградській міській раді;
  • у адвокатів;
  • правоохоронних органах, тощо.

15 березня 2024 року відбувся онлайн захист звітів про проходження навчально-виробничої практики здобувачами 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 Право. Студентами були представлені презентації за матеріалами їхніх звітів щодо результатів проходження ними навчально-виробничої практики.

Всі звіти отримали позитивні оцінки. Пишаємося нашими здобувачами!!! Разом до Перемоги!