Вітаємо вас з надзвичайними досягненнями та вагомими званнями, які було присвоєно співробітникам кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом! Це заслужені досягнення, які свідчать про високу кваліфікацію, талант та відданість маркетинговій науці та освіті!

Ганно Леонідівно, присвоєння звання професора свідчить про Ваш внесок у розвиток науки та освіти в галузі маркетингу.  Ви є прикладом для наших молодих вчених та студентів.

Ірино Георгіївно, отримане звання доцента свідчить про експертність у галузі маркетингу та Вашу здатність надихати та навчати інших. Ви є енерджайзером нашого колективу.

Бажаємо подальших успіхів у науковій, методичній та виховній роботі, невичерпної інспірації та багато нових досягнень.
Нехай Ваші зусилля сприяють подальшому розвитку кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом і процвітанню нашого БіоТех Університету!