Вітаємо з перемогою у міжнародному конкурсі, з дипломом І ступеня студента 3 курсу спеціальності Маркетинг Афанас’єва Дмитра Володимировича та його наукового керівника Савицьку Наталію Леонідівну, завідувачку кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом, доктора економічних наук, професора! Міжнародний конкурс студентських наукових робіт з маркетингу проведено Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку спільно з університетами Польщі, Литви, Румунії, Казахстану. Бажаємо нових звершень та перемог!

Співорганізаторами конкурсу були наступні закордонні заклади вищої освіти: Academy of Management and Administration in Opole (Poland), Academy of Silesia (Poland), Карагандинський державний університет імені Є.А. Букетова (Республіка Казахстан), Вища школа бізнесу National – Louis University (Польща), Краківський педагогічний університет (Poland), «ARTIFEX» University of Bucharest (Румунія), Університет імені Миколаса Ромеріса (Литва).