Воркшоп “Food-маркетинг: ключ до успіху харчових виробництв”

На кафедрі маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом ми постійно стежимо за останніми тенденціями та новинками в сфері маркетингу, щоб забезпечити вам найсучасніші знання і навички.

Ми маємо честь повідомити вам про успішно проведений воркшоп з Food-маркетингу, який відбувся 23.05 в межах Тижня маркетингу в ДБТУ,  спікером якого була визнана експертка Оксана Афанасьєва.

Воркшоп Оксани Афанасьєвої став захоплюючим заходом, вона поділилася своїм досвідом та знаннями про ефективні інструменти й практики, які допомагають збільшити продажі, зайняти ніші на ринках харчових продуктів.

Завдяки своїй багаторічній практиці та високій кваліфікації, к.е.н., доцент О.П. Афанасьєва знає, як побудувати успішні маркетингові стратегії, що допомагають компаніям здобути визнання та лідерство на ринку.

Значна увага була приділена розумінню споживачів, їхніх потреб та попередньому ринковому аналізу, впливу брендингу та позиціонування на сприйняття продукту споживачами. Спікерка також надала цінні поради щодо ефективного використання соціальних медіа та цифрових каналів для залучення цільової аудиторії, збільшення продажів.

Учасники лекції мали можливість задавати питання та отримувати професійні поради від Оксани Афанасьєвої. Її експертні знання та досвід допомогли студентам глибше зрозуміти сутність Food-маркетингу та розвинути свої навички в цій галузі.

Ми дуже вдячні доценту кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом, к.е.н., доценту О.П. Афанасьєвій за цікаву та пізнавальну інформацію. Цей захід є ще одним прикладом нашої місії надавати вам якісні знання та підготувати вас до викликів сучасного маркетингу.

Не пропустіть майбутні заходи  від визнаних експертів галузі маркетингу та управління репутацією. Слідкуйте за оновленнями на нашому веб-сайті та соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх подій.

Бажаємо вам подальших успіхів у навчанні та професійному розвитку!