Зустріч студентів-маркетологів із деканом факультету

Декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, Наталія Михайлівна Пенкіна, провела цінну та інформативну онлайн-зустріч із студентами спеціальності Маркетинг. Зустріч відбулася в контексті підвищення рівня інформованості студентів щодо техніки безпеки під час повітряної тривоги, а також з метою роз’яснення питань, пов’язаних з цьогорічною роботою деканату та факультету. Студенти отримали змогу висловити свої запитання та отримати на них вичерпні відповіді від декана.

Зустріч із деканом стала важливою подією для студентської громади, допомагаючи збільшити рівень комунікативності та підвищити рівень безпеки.
Наталія Михайлівна Пенкіна продовжує підтримувати відкритий та дружній зв’язок із студентами, роблячи акцент на їхньому успіху та мотивації.
Ми вдячні декану факультету, Пенкіній Наталії Михайлівні, за цей корисний та плідний обмін інформацією. Бажаємо всім студентам успішного та безпечного навчання на шляху до здобуття вищої освіти у галузі Маркетингу!