Захист кваліфікаційних робіт здобувачів денної та заочної форм здобуття освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

На факультеті управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю 18 та 19 грудня 2023 року, згідно з графіком, відбулася атестація у вигляді захисту кваліфікаційних робіт здобувачів денної та заочної форм здобуття освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
Теми кваліфікаційних робіт здобувачів актуальні, охоплювали дослідження ринку харчових продуктів і непродовольчих товарів, товарознавчу експертизу та митне оформлення товарів.
Відзначено цікаві, аргументовані роботи, присвячені удосконаленню споживних властивостей, покращенню та формуванню якості товарів за рахунок додавання натуральної рослинної сировини, що наразі є актуальним питанням здорового харчування.
Під час роботи здобувачі показали високий рівень теоретичної підготовки, представили змістовні доповіді, повно й аргументовано відповідали на поставлені питання. Кожна робота підкріплена відгуком наукового керівника та зовнішнього рецензента щодо відповідності роботи вимогам ступеню вищої освіти магістр.
Щирі вітання випускникам та побажання миру, успіхів, подальшої плідної праці від колективу факультету, голови та членів кваліфікаційної комісії!