Привітання співробітників з нагоди Дня працівника освіти

Керівництво Державного біотехнологічного університету вітає співробітників з нагоди Дня працівника освіти.
На урочистому засіданні відбулось нагородження професорсько-викладацького складу Подяками, Грамотами МОН України, місцевих адміністрацій, керівництва ДБТУ. Декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, доцент кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи, кандидат технічних наук Наталія Пенкіна нагороджена подякою Міністерства освіти і науки України.
Доцент кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом, кандидат економічних наук Марія Михайлова нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України.
Доцент кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи, кандидат технічних наук Вікторія Колесник нагороджена Подякою Харківського міського голови Ігоря Терехова.
Завідувач лабораторією кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи Ольга Кирилюк нагороджена Грамотою в.о. ректора ДБТУ Андрія Кудряшова.
Провідний фахівець деканату факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Віталіна Стренадко нагороджена Грамотою в.о. ректора ДБТУ Андрія Кудряшова.
Ви вносите гідний внесок у навчання та виховання у стінах Державного біотехнологічного університету. Дякуємо за професіоналізм, креативність!
Від щирого серця бажаємо подальших професійних успіхів, оптимізму, гармонії, здоров’я та благополуччя! Нехай завжди з Вами поруч будуть вірні друзі, надійні однодумці та віддані студенти! Бажаємо Вам нових професійних висот, здоров’я, мирного неба, особистого щастя!