Відбулося засідання зборів трудового колективу факультету ветеринарної медицини

25 вересня 2024 року відбулися збори трудового колективу факультету ветеринарної медицини, в якому прийняли участь представники науково-педагогічного складу, навчально-допоміжного персоналу та студенти факультету.

Головне питання порядку денного – переобрання делегатів трудового колективу від ФВМ до трудового колективу Державного біотехнологічного університету. До обговорення долучилися представники студентства, зокрема голова студентського самоврядування, який запропонував оновити склад здобувачів освіти як членів трудового колективу.

Також учасники засідання розглянули питання щодо Законопроекту № 11416 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», висловили свою думку та пропозиції стосовно запропонованих законодавчих змін.