Відкрита лекція від стейкхолдерів

Із змістовною відкритою лекцією 14.03.24 на факультеті ветеринарної медицини ДБТУ зробив свій виступ керівник Представництва Інтервет Ейдженсіз Б.В. Олександр Іванович Старовір на тему: «Таблетовані засоби від бліх та кліщів (ізоксазоліни) міфи та реальність у ветеринарній практиці».

Модератором лекції була Іваніченко Анастасія, випускниця ФВМ ХДЗВА, представник компанії Svit-Agro, сегмент дрібних домашніх тварин.
На лекції були присутні НПП кафедр факультету, здобувачі вищої освіти.

Лектор Старовір О. І. надав обгрунтовану та дуже цікаву інформацію щодо активних діючих речовин із групи ізаксозалінів, зокрема флуроланеру та його перевагу у застовуванні дрібним домашнім тваринам.
Висловлюємо щиру подяку лектору за сприяння та надану можливість дізнатися цікавої інформації щодо новітніх препративних форм флуранареру.
Студенти та викладачі відмітили високий науковий рівень володіння матеріалом, актуальність та сучасність змісту лекції, систематичність та логічну послідовність викладення матеріалу.