Зустріч-інструктаж щодо проходження навчально-виробничої практики здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право»

19 січня 2024 року відбулася зустріч-інструктаж щодо проходження навчально-виробничої практики з 22 січня по 25 лютого 2024 року здобувачами 2 і 3 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 081 Право.

Навчально-виробнича практика здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право» факультету менеджменту, адміністрування  та права Державного біотехнологічного університету є невід’ємною складовою частиною забезпечення процесу підготовки фахівців. Навчально-виробнича практика орієнтована на самостійне пізнання здобувачами юридичних процесів і правових явищ. Вона забезпечує тісний зв’язок між теоретичною підготовкою майбутніх фахівців та їх практичним професійним становленням. При проходженні навчально-виробничої практики здобувачі вищої освіти не тільки закріплюють і поглиблюють теоретичні знання, одержані в процесі вивчення загальних та спеціальних юридичних навчальних дисциплін, а й набувають уміння й навички правозастосовної діяльності.

Зав. кафедрою права та європейської інтеграції, доцент Дуюнова Т.В., заступник декана факультету, доцент Шерстюк С.В. та ст. викладач Півненко Л.В. надали всю необхідну інформацію щодо вимог, процедури проходження навчально-виробничої практики та оформлення результатів практики. А також відповіли на питання здобувачів.

Бажаємо нашим здобувачам успішно пройти практику і отримати необхідні практичні знання і навички!!!