Зимова школа креативного менеджменту та права. Секція “Право”

В ході третього дня роботи Зимової школи креативного менеджменту та права школярі ознайомилися зі спеціальністю 081 «Право» та сучасними юридичними професіями.

Заняття провела заступник декана факультету менеджменту, адміністрування та права, кандидат економічних наук, доцент кафедри права та європейської інтеграції Шерстюк Світлана Валеріївна.

Четвертий день Зимової школи креативного менеджменту та права був присвяченим реаліям та міфам про професію юриста. Розібратися в цьому питанні допомогла лектор, кандидат юридичних наук, доцент кафедри права та європейської інтеграції Ковач Олена Валеріївна.

Учасники школи виявили неабияку зацікавленість та інтерес до юридичних професій та умов й вимог щодо їх опанування. На заняттях школярі не лише слухали лекторів, а й мали змогу задати питання, приймали участь у дискусії та інтерактивах. Наприкінці занять за правовим напрямком бажаючі змогли пройти онлайн тестування та перевірити засвоєнні знання у галузі права.