Зимова школа креативного менеджменту та права

З 8 по 13 січня на факультеті менеджменту, адміністрування та права ДБТУ вже вдруге пройшла Школа креативного менеджменту і права.

Лекторами Зимової школи креативного менеджменту і права були:

8 січня – в.о. зав. кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування, кандидат економічних наук, доцент Сагачко Юлія Миколаївна;

9 січня – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування Шарко Інна Олександрівна;

10 січня – заступник декана факультету менеджменту, адміністрування та права, кандидат економічних наук, доцент кафедри права та європейської інтеграції Шерстюк Світлана Валеріївна;

11 січня – кандидат юридичних наук, доцент кафедри права та європейської інтеграції Ковач Олена Валеріївна.

Атмосфера творчої співпраці запанувала на заняттях з перших днів. 8 і 9 січня учасники Зимової школи мали можливість не лише познайомитися з наукою менеджменту, дізнатися цікаві факти, а і визначити свій рівень креативності, познайомитися з досвідом успішних менеджерів, розвинути свої навички креативності, а також в ігровій формі закріпити отримані знання.

Заняття 10 і 11 січня були за правовим напрямом, де учасники Школи познайомилися з юридичними професіями та дізналися, чому варто їх обирати, які існують міфи про юридичну професію.

Всі учасники, хто успішно пройшов тижневий курс Зимової школи креативного менеджменту і права отримали сертифікати, а особливо активні ще й невеличкі нагороди!

Бажаємо учасникам творчої наснаги і подальших звершень! А також висловлюємо велику подяку нашим викладачам – лекторам Школи!