Участь студентів ОПП «Соціологія» та викладачів кафедри ЮНЕСКО у Міжнародній науково-практичній конференції «Якубинська наукова сесія»

5 квітня 2024 року відбулася «Якубинська наукова сесія», в який взяли участь викладачі кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін проф. І. С. Нечітайло, доц. О. В. Борюшкіна, доц. К. А. Агаларова, а також студенти ОПП «Соціологія». Викладачі мали виступи з доповідями на секційних засіданнях, студенти були у ролі слухачів і диспутантів.

«Якубинська наукова сесія» традиційно організовуються і проводитися соціологічним факультетом Харківського національного університету мені В. Н. Каразіна, а також Соціологічною асоціацією України. Конференцію присвячено Олені Олександрині Якубі – фундаторці соціологічної освіти в Україні. Захід завжди збирає всіх соціологів України та закордонних партнерів, які радо діляться своїми напрацюваннями, результатами проведених досліджень, думками стосовно перспектив розвитку соціологічної науки та освіти. Цьогоріч конференцію було присвячено актуальній темі – «Мова війни: академічний, медійний, мистецький та повсякденний дискурси», що виходить далеко за межі власне соціологічного знання, а тому в її роботі взяли участь і філологи, і  психологи, й історики, а також представники багатьох інших галузей знань та спеціальностей.

Попри масовані обстріли Харкова, які ворог здійснив напередодні, а також прямо під час роботи конференції, попри майже тотальний блекаут у місті, конференція відбувалася успішно, повною мірою вичерпавши встановлений регламент.