Участь викладачів кафедри та студентів-соціологів у соціологічній конференції (Інститут соціології Національної академії наук України)

Майбутні бакалаври-соціологи, здобувачі ОПП «Соціологія»  разом зі своїми викладачами проф. І. С. Нечітайло та доц. О. В. Борюшкіною долучилися до роботи Перших соціологічних читань пам’яті академіка НАН України В. М. Ворони «Українська соціологічна думка в пошуках шляхів соціально-економічного розвитку».

Захід було ініційовано, організовано й переведено Інститутом соціології Національної академії наук України. Під час конференції учасники мали можливість прослухати цікаві та актуальні доповіді відомих вітчизняних науковців-соціологів з питань колективного несвідомого як джерела інноваційного розвитку сучасного суспільства (проф. Е. Афонін), ризик-менеджменту в умовах воєнного часу (проф. В. Туленков, проф. А. Лобанова), матеріального стану та зайнятості українців в умовах війни (провідний науковий співробітник ІС НАНУ С. Дембицький), динаміки соціальної структури українського суспільства за два роки повномасштабної війни (провідний науковий співробітник ІС НАНУ О. Симончук) та багато інших. Всі учасники заходу отримали задоволення від спілкування з колегами, а також важливі та актуальні наукові знання.