Участь викладачів кафедри у заходах Круглого столу Інституту соціології Національної академії наук України

21 жовтня 2022 р. викладачі кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін проф. Ірина Нечітайло та доц. Оксана Борюшкіна взяли участь у круглому столі Інституту Соціології Національної академії наук України на тему «Достовірність соціологічного знання: теоретико-методологічний, емпіричний та дискурсивний аспекти».

Захід було присвячено пам’яті В. М. Ворони, академіка Національної академії наук України, директора Інституту соціології НАН України з 1992 до 2021 року.

На Круглому столі обговорювалася низка питань, які мають принципове значення як для соціологічної науки, так і для українського суспільства в цілому, а саме: тлумачення та змістове наповнення терміну «достовірність»; теоретичні засади, методологічні принципи та емпіричні критерії достовірності; підходи до оцінювання достовірності та застосовувані інструменти; чинники, що впливають на достовірність даних дослідження; проблеми достовірності даних та обґрунтованості висновків у кількісних та якісних соціологічних дослідженнях, в тому числі за часів російсько-української війни.