Викладачі кафедри і здобувачі ОПП «Соціологія» – учасники Харківських соціологічних читань

Викладачі кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін разом зі здобувачами ОПП «Соціологія» взяли участь у роботі ХХIІ Міжнародної наукової онлайн-конференції «Харківські соціологічні читання». Проведення конференції та участь у ній є традиційними для представників соціологічної спільноти України, цей захід є щорічною знаковою подією у житті вітчизняної соціологічної науки.

Цьогоріч тема конференції була наступною: «Соціологія на війні: місія та соціальна відповідальність науки».

Роботою конференції було передбачено проведення пленарного і секційних засідань.

В рамках конференції також працювали «Круглі столи», присвячені актуальним темам і проблемам сьогодення:

• «Війна війною, а заняття за розкладом: освітній процес в умовах воєнного стану»;
  • «Сім’я та молодь в умовах війни: нові практики, нові загрози, нові перспективи»;
  • «Війна як чинник переосмислення національно-етнічної ідентичності».

Також було проведено Дискусійну панель «Емпіричні соціологічні дослідження в умовах війни: можливості та обмеження».