Викладачі кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін розвивають психологічну компетентність

Україна вже майже два роки перебуває в стані активної фази війни з росією. Психічний стан українців не є нормальним, а в багатьох випадків є важким. Українські студенти не є виключенням. Попри те, що студентство намагається не показувати своїх проблем, не озвучувати їх, але через певні ознаки ми можемо констатувати, що різноманітні проблеми у наших здобувачів присутні.  З початком повномасштабного вторгнення, як ні коли раніше, актуалізувалася функція психологічної підтримки, яку здійснюють не тільки фахові психологи, але й звичайні викладачі гуманітарних кафедр ДБТУ.

Розуміючи важливість цієї функції, викладачі кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, намагаються постійно розвивати психологічну компетентність. Так, 27-28 жовтня 2023 року, проф. І.С. Нечітайло і доц. О.В. Борюшкіна, стали учасницями VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «ХАРКІВСЬКИЙ ОСІННІЙ МАРАФОН ПСИХОТЕХНОЛОГІЙ», організованої і проведеної н базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С Сковороди.

Конференція мала виразну практичну спрямованість, її учасники не тільки заслухали цікаві і актуальні доповіді відомих вітчизняних та закордонних психологів, але і мали можливість отримати навички психологічного консультування, первинної психологічної допомоги та самодопомоги на майстер-класах від провідних психологів-практиків.