Засідання загальноуніверситетського політтклубу “Думка”

21 лютого 2021 року відбулося засідання загальноуніверситетського політтклубу “Думка” (керівники доц. Варипаєв О.М., проф. Міносян А.С. ), присвячене Дню Рідної мови.

У заході взяли участь студенти та аспіранти ДБТУ.  Було зазначено, що мова – це генетичний код нації, через мову ми відстоюємо свою культуру, свій етнос. У мовному просторі людина реалізує себе, формує свою ідентичність, сприймає світ крізь призму мови. Збереження української мови,  піклування про неї є нашою відповідальністю перед майбутніми поколіннями. Принагідно згадали Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя заради збереження того демократичного шляху, яким рухається Україна.

Мова є й одним з визначальних факторів українства, чинником опору агресії та опору ворожої пропагандистської ідеології.
Вероніка Калітіна, студентка: “Українська мова за роки війни стала все більш актуальною. Я більше стала розмовляти українською мовою у побуті, мені подобається це робити”.
Вікторія Дейнека, студентка: “Українська мова – це моя мова з початку життя. Це мова моєї родини, і я намагаюся її розвивати”.

Шануймо та плекаймо рідну мову!