Здобувачі ОПП «Соціологія» долучилися до заходу з популяризації академічної доброчесності

25 вересня 2024 року першокурсники та здобувачі інших курсів ОПП «Соціологія» Державного біотехнологічного університету долучилися до міжвузівського заходу з популяризації академічної доброчесності.

Захід був організований кафедрою соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ. До заходу долучилися також студенти Харківської державної академії фізичної культури та інших ЗВО м. Харкова.

Із лекцією про академічну доброчесність виступила Ірина Нечітайло, докторка соціологічних наук, професорка, членкиня Галузевої експертної ради 05 «Соціальні та поведінкові науки» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Зустріч не обмежилася лекційною частиною. Організаторка і модераторка заходу, кандидатка психологічних наук, доцентка Олена Шахова підготувала цікаві кейси для розв’язання разом зі студентами. Така практична спрямованість заходу є вельми ефективною для формування культури академічної доброчесності добувачів.