Здобувачі освіти за ОПП «Соціологія » прийняли участь у онлайн зустрічі з науковою бібліотекою для студентів факультету менеджменту, адміністрування та права

15 вересня 2023 р. здобувачі освіти за ОПП «Соціологія» з різних курсів навчання прийняли активну участь у онлайн зустрічі з науковою бібліотекою для студентів факультету менеджменту, адміністрування та права.

На зустрічі здобувачі ознайомилися з сайтом Наукової бібліотеки, отримали інформацію про перелік онлайн-послуг, електронні інформаційні ресурси книгозбірні та можливості їх використання під час навчання.

Ефективною складовою онлайн-зустрічі був практичний тренінг з проходження онлайн-реєстрації, який допоміг першокурсникам успішно приєднатися до бібліотечної спільноти користувачів. Також всі здобувачі освіти отримали практичні навички роботи в електронному каталозі Наукової бібліотеки.

Дана зустріч ефективно заохотила студентську молодь до наукової діяльності з питань широкого кола досліджень, які виконуються фахівцями нашого університету.