Онищенко Олександр Вячеславович

Кандидат наук без вченого звання асистент кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології

ОСВІТА:
2001 2004 рр. Компаніївський технікум ветеринарної медицини, спеціальність фельдшер ветеринарної медицини
2004 2009 рр. – Харківська державна зооветеринарна академія, спеціальність «Ветеринарна медицина» (магістр)
2010 – 2014 рр. Харківська державна зооветеринарна академія, аспірант кафедри «Акушерства, гінекології і біотехнології розмноження тварин»
КАР’ЄРА:
2009 – 2021 рр. – асистент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології розмноження тварин Харківської державної зооветеринарної академії (2017 2021 рр. – ветеринарний лікар НПК рослинництва і тваринництва НВЦ Харківської державної зооветеринарної академії (0,5 ставки), за сумісництвом).
2021 р. по теперішній час – асистент кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології Державного біотехнологічного університету.
ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ
Навчальні курси: “Акушерство, гінекологія і біотехнологія розмноження тварин”, «Акушерство, гінекологія та біотехнології відтворення тварин», ОКР «Магістр»; «Технологія відтворення тварин» ОКР «Бакалавр».
НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:
2021 р. – кандидат ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.07 – ветеринарне акушерство. Тема дисертації: «Способи прогнозування та методи превенції дефіциту колостральних імуноглобулінів у корів».
Коло наукових інтересів: ветеринарна репродуктологія, мамологія у самок різних видів тварин у рамках затвердженої теми науково-дослідної роботи кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології «Розроблення та впровадження інноваційних методів та рішень з використанням інформаційно-технічних приладів у ветеринарній репродуктології» (державний реєстраційний номер 0114U005415, 01.01.2015 р. – 01.01.2025 р.).
НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ:
Є автором та співавтором понад 30 наукових праць, із них статей у наукових фахових виданнях України 15 (у тому числі – 9 одноосібно), двох наукових періодичних виданнях інших держав, чотирьох публікаціях у виданнях, що індексуються у базі WoS та Scopus, чотирьох тезах доповідей, у трьох методичних рекомендаціях, одному навчально-методичному виданні, одному деклараційному патенті України на корисну модель та двох технічних умовах на препарати.