Круглий стіл щодо підготовки до акредитаційної експертизи освітніх програм

21 березня 2025 року відбувся вже традиційний круглий стіл щодо підготовки до акредитаційної експертизи освітніх програм, організований проректором з науково-педагогічної роботи ДБТУ Серіком Максимом Леонідовичем для гарантів освітніх програм, членів проектних груп, деканів, завідувачів кафедр, виконавців справ про самоаналіз і інших учасників акредитаційного процесу. До заходу доєдналися викладачі кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, які є гарантами освітніх програм і членами проєктних груп за спеціальностями 123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека та захист інформації», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка».

Активно обговорювали особливості особливості запровадження змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів.

Керівниця навчального відділу Кашперська Анастасія Іванівна розповіла про особливості базової військової підготовки, яка запроваджується з вересня цього року для здобувачів бакалаврату й ознайомила усіх із типовою програмою БЗВП.

Очільниця відділу ліцензування, акредитації та інформаційного забезпечення Знайдюк Софія Андріївна окреслила нюанси проходження акредитацій освітніх програм у ДБТУ й надала слушні рекомендації щодо успішної підготовки до проходження акредитаційної процедури.

Відповідальний секретар приймальної комісії Калєнік Ксенія Володимирівна розповіла про нову формулу розрахунку конкурсного балу, проконсультувала про особливості вибору четвертого предмету НМТ для успішного вступу до ДБТУ й нагадала про необхідність оновлення програм вступних фахових іспитів згідно оновленої номенклатури спеціальностей.

Заступник головного бухгалтера Олена Олександрівна Горошанська висвітлила складові розрахунку вартості контрактного навчання й рекомендувала поєднувати не лише групи, а й потоки спеціальностей, аби уникнути малочисельних груп і зробити вартість навчання доступною для більшості охочих здобувати освіту в нашому університеті.

В обговоренні взяли участь небайдужі викладачі, які щиро прагнуть покращити якість освітнього процесу в Державному біотехнологічному університеті. Разом невпинно працюємо над забезпеченням гідної підготовки кваліфікованих фахівців, які забезпечуватимуть повоєнне відновлення народного господарства нашої квітучої неньки України!

 

Ю.А. Нечитайло