Засідання вченої ради ННІ “Кіберпорт”

28 листопада відбулося чергове засідання вченої ради навчально-наукового інституту «КІБЕРПОРТ», на якому були присутні всі члени ради.

Першим на порядку денному стояло обговорення результатів проведення: ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Актуальні проблеми та перспективи розвитку України в галузі управління та адміністрування: ініціативи молоді» (28.10.2022р.); ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Механізми забезпечення сталого розвитку економіки: проблеми, перспективи, міжнародний досвід» (10.11.2022р.).

Завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н., доцент Ставерська Т.О. надала розгорнутий звіт про проведені наукові заходи і відзначила високий рівень їх організації та наукову наповненість доповідей як на пленарному, так і на секційних засіданнях.

Директор ННІ «КІБЕРПОРТ» Кузьменко С.В. окреслив коло завдань щодо підвищення ефективності та результативності профорієнтаційної роботи серед потенційних абітурієнтів для формування контингенту ННІК ДБТУ. З цього питання висловилися представники всіх кафедр і надали свої пропозиції щодо заходів, які необхідно провести в рамках профорієнтаційної роботи.

Третім питанням стояв звіт голови студентського самоврядування Стренадко В., яка презентувала основні результати і напрямки роботи студентського активу, наголосивши на необхідності залучення всього колективу здобувачів до активного студентського життя онлайн.

Засідання ради пройшло результативно, незважаючи на обставини, пов’язані з відсутністю електропостачання і зв’язку. Дякуємо всім причетним за плідну роботу. Працюємо далі. Все буде Україна!

Заступник голови вченої ради, доцент Горох О.В.
Секретар ради Нагаєва Г.О.