Прямий ефір УЦОЯО

30 квітня викладачі кафедри АКІТ і здобувачі випускних курсів долучилися до прямого ефіру Українського центру оцінювання якості освіти.

30 квітня викладачі кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій і здобувачі випускних курсів спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія» і 151 « Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» ННІ «Кіберпорт» ДБТУ долучилися до прямого ефіру Українського центру оцінювання якості освіти, організованого та проведеного для майбутніх магістрів і аспірантів в рамках низки випусків «Вступні до магістратури. Ви запитуєте ー ми відповідаємо» від команди УЦОЯО.

Цього року для вступу до магістратури необхідно буде пройти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ), який складається з двох частин: тесту із загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тесту з іноземної мови. Порядок надання відповідей на питання обох блоків визначає сам здобувач, для зручності на бічній панелі екрану відображається перелік питань з позначками, які свідчать, що відповідь надіслана. Нововведенням 2024 року стало те, що результати ЄВІ можуть бути обов’язковою умовою для допуску до вступного іспиту з іноземної мови для потенційних аспірантів, які не мають сертифікатів про високий рівень володіння іноземною мовою.

Керівники Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, Валерій Бойко й Наталія Юр на YouTube-каналі УЦОЯО розповіли про процес реєстрації, терміни й місця проведення тестування, про зміст, структуру й оцінку тестів ЄВІ, а також про правила визначення результатів для вступу до магістратури й аспірантури.

Усю інформацію щодо вступу до магістратури й аспірантури 2024 року опубліковано на сайті УЦОЯО.

Бажаємо усім випускникам бакалаврату АКІТ ДБТУ успішно скласти тестування та вступити до магістратури нашого чудового університету!

Нечитайло Ю.А.