ДБТУ – 3 роки!

Державний біотехнологічний університет бере початок свого розвитку з 2021 року та за ці три роки пройшов довгий, складний, але гідний шлях.

Наш Університет – один із кращих серед закладів вищої освіти України, який готує висококваліфікованих фахівців із різних галузей, а також посідає високі позиції у рейтингах університетів.

Сьогодні ДБТУ готує понад 10 000 фахівців із різних галузей, які здатні вносити інноваційні зміни задля розвитку України, а єдина університетська спільнота завжди готова до нових освітніх і наукових звершень.

Хочемо відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю колективу, який завжди вирізняється професійністю, згуртованістю та прагненням до пошуку нових шляхів і векторів розвитку.

Вітаємо спільноту ДБТУ зі святом! Бажаємо процвітання, подальшої успішної праці, високих досягнень на науковій і освітній нивах, Перемоги та Миру!