«ГАРНИЙ ДОСВІД ГАРНОГО КОЛЕКТИВУ»

Саме так прокоментували доповідь методиста Вовчанського фахового коледжу Державного біотехнологічного університету Бондарєвої Т. П. на тему: «Організація методичної роботи в режимі онлайн», представлену на Усеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Проблеми, досвід та вдосконалення методичної роботи в закладах освіти», яка відбулася 24 листопада на базі Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Під час конференції порушувались вкрай важливі питання підвищення якості методичної роботи в сучасних умовах, проблеми педагогічного вигоряння та ін. Обмін досвідом між закладами освіти, які взяли участь у конференції, був продуктивним та цікавим.