Із Всесвітнім днем волонтерів

5 грудня відзначається Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку або Всесвітній день волонтерів.

З початком повномасштабного вторгнення рф волонтерський рух в Україні має велике значення. Державний біотехнологічний університет також є його активним учасником.

За покликом серця активною волонтерською діяльністю зараз займаються багато студентів та співробітників БІОТЕХу, допомагаючи ВПО, постраждалим від обстрілів мешканцям міста Харкова та області, а також тим, кого війна поставила у скрутне становище, та постійно донатять на потреби ЗСУ.

Пишаємося та дякуємо нашим волонтерам, цим завзятим людям з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню та ідеї гуманності.

Вітаємо з Всесвітнім днем волонтера кожного, хто робить свій внесок для наближення нашої перемоги,
адже наша сила — у єдності та незламності української нації.

Разом ми переможемо💪🇺🇦