Круглий стіл «Мій вчитель – Григорій Сковорода»

26 вересня у рамках культурно-мистецького заходу за підтримки Українського культурного фонду відбулася зустріч представників Державного біотехнологічного університету та Харківської державної академії культури.

ДБТУ та ХДАК є учасниками проєкту «Сковородинівський путівник українськими маєтками» і разом організували круглий стіл «Мій вчитель – Григорій Сковорода».

Зустріч на базі університету провели представники ДБТУ: факультети мехатроніки та інжинірингу й управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю.

Привітали учасників заходу в.о. ректора Державного біотехнологічного університету Андрій Кудряшов та в.о. ректора Харківської державної академії культури Наталія Рябуха.

Обговорили ключові питання щодо розвитку та популяризації українського туризму через призму історії, а також створення інноваційних туристичних маршрутів, які сприятимуть економічному зростанню регіонів та будуть підтримувати місцеві ініціативи.

#ДБТУ #БІОТЕХ