Посвята у студенти факультету енергетики, цифрових та комп’ютерних технологій

15 вересня 2021 року студентська рада факультету енергетики, цифрових та комп’ютерних технологій (ЕЦКТ) спільно з деканатом організувала великий пікнік «Посвята у студенти факультету ЕЦКТ» для студентів 1-го курсу. На заході були присутні представники деканату Шинкаренко І.М., завідувач кафедри автоматизованих електромеханічних систем Хандола Ю.М., куратори груп  Бордай І. І., Сорокін М.С., Дудніков С.М., студентська рада факультету, студенти старших курсів.

Під час посвяти були проведені різноманітні конкурси на знайомства, де студенти мали змогу ближче познайомитись між групами та один з одним, танцювальний батл, в якому студенти проявили себе з творчої сторони, ну і звісно ж спортивні змагання. Першокурсники проявили себе з найкращої сторони і впоралися з усіма завданнями, проявили дух колективізму, єдиної командної виручки. Поки першокурсники брали участь в конкурсах, куратори і студенти старших курсів приготували для присутніх смачну польову кашу, а наприкінці чудового дня влаштували чаювання, завдяки чому, студенти мали змогу поспілкуватись у спокійній дружній обстановці. Куратори і студенти отримали позитивні враження від пікніка, який став традиційним на факультеті.