Представники Кінно-спортивного комплексу ДБТУ взяли участь у Чемпіонаті України з подолання перешкод серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей

З 29 серпня по 1 вересня на базі Жашківської кінно-спортивної школи відбувся Чемпіонат України з подолання перешкод з подолання перешкод серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей.

Можемо вкотре впевнитися, що вихованці Кінно-спортивного комплексу ДБТУ – неймовірні, працьовиті, наполегливі, талановиті та цілеспрямовані! Під керівництвом досвідчених тренерів у змаганнях взяла участь Анастасія Гринченко, студентка ІІ курсу ДБТУ.

Попри всі труднощі та виклики сьогодення колектив Кінно-спортивного комплексу ДБТУ продовжує здобувати високі спортивні результати та має бажання допомагати тим, хто потребує цього найбільше, зокрема реабілітації військових, дітей та цивільного населення.

Дякуємо та пишаємось тренерами, працівниками, молодими й талановитими спортсменами! Разом до Перемоги!

#ДБТУ #БІОТЕХ