Розвиваємо Soft skills разом зі студентами!

Soft skills – надпрофесійні навички, які допомагають вирішувати життєві завдання і працювати з іншими людьми. І одним з таких навичків є комунікабельність. Саме тому нашим #Студмедіа було вирішено розробити гру, що має на меті розвинути навики спілкування. Суть цієї гри в тому, вона побудована за принципом розмови. Гравець тягне карту і ставить запитання собі або іншому гравцеві.

Колода з картками-питаннями постійно поповнюється, бо фантазія наших студентів невичерпна! Теми питань варіюються від кохання і дружби, мрій та цілей до міркувань про сенс життя та фантазування, яку б суперсилу Ви хотіли б мати.

До опробування гри долучились маркетологи першого курсу, що із задоволенням відгадували відповіді один одного і ділились своїми спогадами, мріями та ставленням до певних ситуацій. Долучайтеся до наповнення нашої гри! Може саме твоє питання буде найцікавішим?

Олена ЗАЇКА,
#Cтудмедіа ДБТУ