У Державному біотехнологічному університеті планують створити факультет біотехнологій

22 лютого у ДБТУ відбувся семінар присвячений розвитку біотехнологічного напрямку в університеті та створенню нового факультету.

Захід пройшов під керівництвом проректора з наукової роботи Валерія Михайлова та проректора з науково-педагогічної роботи Максима Серіка. Також участь взяли представники ініціативної групи, декани факультетів, завідувачі кафедр університету та професори.

Під час семінару презентовано концепцію створення факультету, запропоновано структуру та основні напрямки освітнього та наукового розвитку факультету.

Результатом обговорення стала одностайна думка про необхідність створення факультету та подальший спільний розвиток наукових біотехнологічних напрямків в Державному біотехнологічному університеті.