В.О. РЕКТОРА ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ РУСЛАН ТИХОНЧЕНКО ОСОБИСТО ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ ЗІ СВЯТОМ

З нагоди святкування Дня працівників сільського господарства в.о. ректора Державного біотехнологічного університету Руслан Тихонченко особисто привітав наших університетських “фермерів”. Під час дружньої зустрічі наші аграрії не лише продемонстрували цьогорічні отримані результати, а й проговорили про ключові проблеми, вирішення яких дозволить підвищувати ефективність виробництва у даному підрозділі Університету на наступний рік!

В.о. ректора Руслан Тихонченко щиро подякував аграріям Державного біотехнологічного університету за самовіддану працю та звернувся з побажанням ніколи не зупинятись на досягнутих результатах і йти до ще більших здобутків на житній ниві!