Відбулася ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених

28 жовтня 2022 року на базі Державного біотехнологічного університету в межах реалізації проєкту «Business development management: integrating the European experience» (№101048268) напряму Жан Моне програми Еразмус+ відбулася ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Актуальні проблеми та перспективи розвитку України в галузі управління та адміністрування: ініціативи молоді».

Співорганізаторами наукового заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, Харківська обласна військова адміністрація, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Національний авіаційний університет, Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Львівський торговельно-економічний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Університет Жиліни (Словацька Республіка), Центр підприємництва, інновацій та регіонального розвитку (CEIRD) Вентспілського університетського коледжу (Латвія), Клайпедський університет прикладних наук (Литва), Міжнародний університет Daffodil (Бангладеш), Королівський університет (Бахрейн).

Пленарне засідання урочисто відкрив голова організаційного комітету, проректор з наукової роботи ДБТУ, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор технічних наук, професор Валерій МИХАЙЛОВ. Зі словами привітання учасників конференції виступив виконуючий обов’язки ректора ДБТУ, кандидат технічних наук Андрій КУДРЯШОВ, який відзначив, що навіть під час військової агресії Державний біотехнологічний університет продовжує тримати високу інтелектуальну планку та залишається одним із передових закладів вищої освіти України в науці та освіті, а вже традиційний науковий захід доводить жвавий інтерес представників наукової молоді до пошуку оригінальних шляхів вирішення проблем, спрямованих на фінансово-економічне відновлення України та подальше забезпечення її сталого розвитку.

Зі словами привітання всіх учасників конференції також виступили: голова Ради молодих вчених при Харківській обласній військовій адміністрації, доктор економічних наук, професор Олександра МАНДИЧ, директор зі стратегічного розвитку Інституту «Кіберпорт» Державного біотехнологічного університету Ірина ГЛУЩЕНКО та постійний член оргкомітету, доцент кафедри фінансів, економічної безпеки, банківської справи та страхового бізнесу Львівського торговельно-економічного університету, кандидат економічних наук, доцент Тетяна МЕДИНСЬКА.

З науковими доповідями на пленарному засіданні виступили: Маслениця Олексій, здобувач вищої освіти ОС «магістр» (Державний біотехнологічний університет), Жежерун Юлія, докторант (ТВСП «Черкаське навчально-наукове відділення Львівського національного університету імені Івана Франка»), Кузькова Галина та Герасимчук Микола, здобувачі вищої освіти ОС «бакалавр» (Державний біотехнологічний університет), Демковська Софія, здобувач вищої освіти ОС «магістр» (Львівський торговельно-економічний університет), Стренадко Віталіна, здобувач вищої освіти ОС «бакалавр» (Державний біотехнологічний університет), Ткачов Руслан, здобувач вищої освіти ОС «магістр» (Державний біотехнологічний університет), Іващенко Анастасія, здобувач вищої освіти ОС «бакалавр» (Державний біотехнологічний університет), Качанова Валентина, здобувач вищої освіти ОС «бакалавр» (Державний біотехнологічний університет), Рубайко Єлизавета, здобувач вищої освіти ОС «бакалавр» (Державний торговельно-економічний університет).

Після жвавого обговорення яскравих й вельми актуальних доповідей молодих науковців на пленарному засіданні, конференція продовжила роботу за секціями:

1. Облік, аналіз і аудит в системі управління підприємством.
  2. Сучасні інформаційні системи і технології в управлінні економікою.
  3. Фінансові механізми збалансованого розвитку України.
  4. Витоки, реалії та перспективи розвитку сучасного менеджменту.
  5. Маркетингові аспекти управління підприємницькою діяльністю.
  6. Соціально-економічні аспекти та проблеми міжнародних інтеграційних і глобалізаційних процесів

Завершили пленарне засідання доктор технічних наук, професор Валерій МИХАЙЛОВ та заступники голови оргкомітету конференції – проректор з науково-педагогічної роботи ДБТУ, кандидат технічних наук, доцент Максим СЕРІК і завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування ДБТУ Тетяна СТАВЕРСЬКА, які підвели підсумки та відмітили високий рівень підготовки доповідей й актуальність обраних тем досліджень, а також важливість проведення даного заходу для наукової молоді. Було відзначено, що презентовані матеріали свідчать про високий рівень конференції, широкі міжнародні і міжвузівські зв’язки, посилення інтеграції науки і практики, взаємне збагачення різних наукових шкіл в галузі управління та адміністрування концептуальними підходами до формування стратегічно орієнтованої системи фінансово-економічного відновлення та забезпечення сталого розвитку як підприємницьких структур, так і країни в цілому. За результатами роботи ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Актуальні проблеми та перспективи розвитку України в галузі управління та адміністрування: ініціативи молоді» укладено відповідну резолюцію.

За високий рівень підготовки, актуальність досліджень та активну участь у роботі конференції 9 здобувачів освіти нагороджено Почесними грамотами Ради молодих вчених при Харківській обласній військовій адміністрації.
Усі учасники конференції отримали іменні сертифікати, програму конференції і електронний збірник тез доповідей.

Дякуємо усім організаторам й учасникам конференції та бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії, нових наукових і професійних здобутків, сміливих креативних ідей та їх реалізації!